Menu

2018.02.13

FOJAB arkitekter deltar på MIPIM!

FOJAB arkitekter deltar på MIPIM!

MIPIM - Europas ledande fastighets och investeringsmässa arrangeras årligen i Cannes. En viktig arena för branschen och FOJAB deltar för 8:e året i rad.

Vi ser fram emot givande seminarier, möten och diskussioner samt att knyta kontakt med aktörer i branschen.

De som åker från FOJAB är Daniel Nord, Magdalena Hedman, Kjell Adamsson, Joachim Lundqvist, Jens Larsson, Mattias Hedberg-Ek, Karin Fagerberg, Stefan Johansson.

Vi finns på plats den 13-16 mars. Kontakta oss gärna för ett möte!


Daniel Nord, arkitekt SAR/MSA, VD, daniel.nord@fojab.se, 0706 - 87 88 82
Joachim Lundqvist, arkitekt SAR/MSA, Arkitekturchef, joachim.lundquist@fojab.se, 0705 - 90 24 18
Jens Larsson, arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Stockholm, jens.larsson@fojab.se, 0761 - 65 61 63
Karin Fagerberg, arkitekt SAR/MSA, Operativ chef & Kontorschef Skåne, karin.fagerberg@fojab.se,
0705 - 27 46 15
Kjell Adamsson, arkitekt SAR/MSA, Affärsutvecklingschef & Vice VD, kjell.adamsson@fojab.se,
0708 - 83 80 82
Magdalena Hedman, Landskapsarkitekt & Marknadskoordinator, magdalena.hedman@fojab.se,
0708 - 47 05 50
Mattias Hedberg-Ek, arkitekt SAR/MSA, Uppdragschef, mattias.hedberg-ek@fojab.se, 0702 - 18 43 32
Stefan Johansson, arkitekt SAR/MSA, Kreativ ledare, stefan.johansson@fojab.se, 0706 - 64 23 02

 


För ytterligare information:

Daniel Nord, Arkitekt SAR/MSA, VD FOJAB arkitekter
daniel.nord@fojab.se
+46 706 - 87 88 82

Pressansvarig:

Emma Schöön
emma.schoon@fojab.se
+46 702 - 49 11 57