Menu
(10 Personer)
Full vy Lista
Cecilia Pering

Cecilia Pering

Arkitekt SAR/MSA, Senior partner

cecilia.pering@fojab.se

Mobil: +46 705 - 15 55 28

Daniel Nord

Daniel Nord

Arkitekt SAR/MSA, VD FOJAB arkitekter

daniel.nord@fojab.se

Mobil: +46 706 - 87 88 82

Jens Larsson

Jens Larsson

Arkitekt SAR/MSA, Kontorschef Stockholm

jens.larsson@fojab.se

Mobil: +46 761 - 65 61 63

Joachim Lundquist

Joachim Lundquist

Arkitekt SAR/MSA, Arkitekturchef

joachim.lundquist@fojab.se

Mobil: +46 705 - 90 24 18

Johan Paju

Johan Paju

Landskapsarkitekt LAR/MSA, Kreativ ledare

johan.paju@fojab.se

Mobil: +46 705 - 37 71 77

Karin Fagerberg

Karin Fagerberg

Arkitekt SAR/MSA, Operativ chef, Kontorschef Skåne

karin.fagerberg@fojab.se

Mobil: +46 705 - 27 46 15

Kjell Adamsson

Kjell Adamsson

Arkitekt SAR/MSA, Affärsutvecklingschef, vVD

kjell.adamsson@fojab.se

Mobil: +46 708 - 83 80 82

Magdalena Hedman

Magdalena Hedman

Landskapsarkitekt LAR/MSA, Marknadskoordinator

magdalena.hedman@fojab.se

Mobil: +46 708 - 47 05 50

Mattias Hedberg Ek

Mattias Hedberg Ek

Arkitekt SAR/MSA, Uppdragschef

mattias.hedberg-ek@fojab.se

Mobil: +46 702 - 18 43 32

Stefan Johansson

Stefan Johansson

Arkitekt MSA, Kreativ ledare

stefan.johansson@fojab.se

Mobil: +46 706 - 64 23 02

PRESS & COMMUNICATION

Emma Schöön

VD/CEO

Daniel Nord

OPERATIV CHEF/COO

Karin Fagerberg

EKONOMIANSVARIGA/
FINANCIAL ACCOUNTANTS

Carina Magnusson
Annika Bergin

 

FOJAB arkitekter Malmö
Hallenborgs Gata 1A
211 19 Malmö
Växel +46 (0)40 - 27 98 00

FOJAB arkitekter Stockholm
S:t Eriksgatan 46
112 34 Stockholm
Växel +46 (0)8 - 31 61 00

FOJAB arkitekter Helsingborg
Drottninggatan 3
252 21 Helsingborg
Växel +46 (0)40 - 27 98 00